Becali: Hagi m-a atacat la ordinul serviciilor secrete

de D.G.     HotNews.ro
Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 20:09 Sport | Fotbal

Gigi Becali
Foto: Rompres
Gigi Becali a lansat un atac neobisnuit la adresa fostului antrenor din Ghencea, Gheorghe Hagi, transmite RealitateaTV.

"Hagi m-a atacat la ordinul Serviciilor Secrete. Prea le zicea asa, nu erau de la el vorbele alea. Cred ca avea foaia in fata si citea de fapt un text in conferinta de presa. Eu stiu ce legaturi o avea el cu Serviciile Secrete de pe vremea cand era fotbalist?", a declarat Gigi Becali la un post de televiziune.

Hagi si-a dat demisia de la Steaua pe 20 septembrie dupa doar trei luni de mandat pe banca tehnica a stelistilor, acuzand amestecul patronului in alcatuirea echipei, dar si modul in care a fost tratat de Gigi Becali.




















4643 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Berbecali (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 20:24)

    Matrix [anonim]

    Cred ca a inebunit rau de tot oaia de Becali.Hai basht becali.
    • 0 (0 voturi)    
      nu ma intereseaza (Miercuri, 26 decembrie 2007, 10:22)

      iulia [anonim] i-a raspuns lui Matrix

      gigi becali jigneste pe toata lumea si nu mai imi place de el.
  • +1 (1 vot)    
    boul (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 20:30)

    darkwader [anonim]

    mai mai trebuia sa mai scoata o gogoasa assa acum de craciu la cat e de prost nu e mirare
  • 0 (0 voturi)    
    esecul este atribuit altcuiva (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 20:33)

    x1 [anonim]

    Mereu altcineva este vinovat de faptele voastre.

    Becali il acuza pe Hagi de propriul sau tembelism.

    Becali a esuat definitiv din cauza paranoiei sale.

    Foarte bine.

    PNG si PRM nu sint necesare Romaniei.
  • 0 (0 voturi)    
    hahahahaha (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 20:33)

    gigi [anonim]

    ce ma bucur pentru el... prostia nu greseste niciodata. partidul lui a avut succes intre alegeri.

    perfect!
  • 0 (2 voturi)    
    Asa e (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 20:54)

    Hagi [anonim]

    Asa e nashule! Sunt colonel al serviciilor secrete din Romania si alte cateva tari. Am venit la Steaua sa te spionez, sa vad cum speli bani, cum iti trimite Dumnezeu valuta, la ce banca, etc. Imi cer scuze, dar te-am prins. Mai stii cand ai vorbit cu Ben Laden la telefon? Ti-am spus atunci ca intri intr-o treaba fierbinte. Eram la palat, de, era de fata si Dan Pavel. Si el ti-a spus ca ar fi mai simplu cu mafia italiana. Dar ti-a fost frica ca trebuie sa imparti cu mine si m-ai dat afara. Ai vazut ce ti-a facut electoratu? Pai nashule cine e regele, eu sau tu? Tu esti un parvenit acolo, in afara de oi, carlani, terenuri si valuta, ce mai stii? Si mai lasa-l pe Dumnezeu in pace, ca electoral nu se prea poarta. Au venit elitele intelectuale la palat? ca parca le-ai invitat. Vezi ce faci cu Steaua, ca daca pierzi titlu ajungi la 1%, il concurezi pe Gusa, in subsolul clasamentului.
    • 0 (0 voturi)    
      ptr "Asa e" (Duminică, 23 decembrie 2007, 2:44)

      cosmin [anonim] i-a raspuns lui Hagi

      vezi ca incurci muraturile. Hagi e nashu lu" becali si nu invers!

      p.s. care e contu lunetistului care sa il execute pe cioban, ca nu l-am retinut:??? vreau sa ii dau niste bani..
      • 0 (0 voturi)    
        ar fi pacat... (Duminică, 23 decembrie 2007, 10:06)

        stefan v [anonim] i-a raspuns lui cosmin

        Ar dispare farmecul politic al politicii dambovitene. Termenul de comparatie. Un capitol de istorie politica. Cu ce s-ar mai distra nepotii nostri?
      • 0 (0 voturi)    
        ptr "asa e" (Duminică, 23 decembrie 2007, 10:40)

        jeni [anonim] i-a raspuns lui cosmin

        Subscriu si eu la "cheta " pt lunetist.
    • 0 (0 voturi)    
      lui Hagi (Duminică, 23 decembrie 2007, 12:47)

      ciobanas la o turma de oi [anonim] i-a raspuns lui Hagi

      esti bun... bravo
  • 0 (2 voturi)    
    ioi (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 21:00)

    oparere [anonim]

    Un cioban....
  • 0 (0 voturi)    
    Material secret (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 21:11)

    cetateanul [anonim]

    Hagi nu numai ca este membru de oanoare al serviciilor secrete , dar este si un serv al masoneriei in luta cu prostia de pe glob. Si acum l-au repezit spre "Marele Baci" din Stana Ghencea. Si daca ma gandesc mai bine Hagii este un soldat al "aliantelor extraterestre din Orion" care i-au pus gand rau "razboinicului luminii".
  • +1 (1 vot)    
    Chiar e necesar? (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 21:33)

    burebista [anonim]

    Sa publicati toate ineptiile acelui personaj?
    Ca e sarac cu duhul e limpede, dar individul da astfel de declaratii si pentru ca stie ca trebuie sa inventeze ceva pentru a fi dat la televizor sau prin ziare.
  • +1 (1 vot)    
    HAHALERA! (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 21:41)

    Un aroman [anonim]

    Hagi, a fost este si va fi...HAGI!!!
    Becali a fost, este si va fi o ...HA-HA-LE-RA!!!!
  • +1 (1 vot)    
    Becali... (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 22:00)

    Eddy [anonim]

    Omul nu are nici un simt al ridicolului...
  • -1 (1 vot)    
    becali:hagi (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 22:03)

    GIGI [anonim]

    Du-te nene la un spital de psihiatrie ca esti tare rau dus cu capul.............................nu stiu daca te mai poate ajuta cineva , oricit de mult ai plati................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0 (0 voturi)    
    Medicamente! (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 22:15)

    Oli [anonim]

    Medicamenteeeeeeeeeeee
  • 0 (0 voturi)    
    Becali a auzit de lecitina? (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 22:46)

    Emil [anonim]

    Daca nu stie, lecitina e un medicament bun pentru cei care nu au memoria chiar ok. Cine pe cine a atacat? se pare ca a uitat! Eu tin minte ca primul care a atacat a fost Dom'Gigi dupa meciul de la Cluj contra CFR-ului. Banuiesc ca ar fi dorit ca Steaua sa castige si pentru ca n-a facut decat egal, l-a invinuit pe antrenor! Incepand de aici au curs atacurile in valuri dinspre Becali spre Hagi , iar acum ce vedem? Ca Hagi l-a atacat pe "marele finantator" la ordinul serviciilor secrete! Hai, dom'Gigi prea te crezi important! Nu mai pot dormi serviciile de grija dumitale! Din fericire nu trebuie sa te "lucreze" nimeni, e suficient sa apari pe la televizoare si iti mai scade din popularitate! Bizonului roman i s-a "aplecat" de atata Becali!
  • 0 (2 voturi)    
    gramatica ba! (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 22:51)

    lucian [anonim]

    vai cum puneti voi virgulele alea, mama-mama... pacat si de site-ul asta, ce-a fost si ce-a ajuns...
  • 0 (0 voturi)    
    Ridicol ! (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 23:06)

    aurel [anonim]

    Ridicol si atat !
  • 0 (0 voturi)    
    Dlui. GB (Sâmbătă, 22 decembrie 2007, 23:16)

    Goe [anonim]

    De aici, de la sectia noua a spitalului de cuminiti, colegii de salon ai domnilor Vadim, Nahorniac si Meir va transmit cordialele lor salutari si va asteapta sa va alaturati partidului camasilor de forta.

    Pana atunci, dati la tot electoratul reduceri la medicamente!
  • 0 (0 voturi)    
    becali catre popor (Duminică, 23 decembrie 2007, 1:45)

    danieltguta [anonim]

    H A H A L E R E L O R !!!
  • 0 (0 voturi)    
    niste profesionisti (Duminică, 23 decembrie 2007, 7:55)

    lopez [anonim]

    NISTE PROFESIONISTI - de Dinu Sararu
  • -1 (1 vot)    
    Tara lui Guta (Duminică, 23 decembrie 2007, 8:09)

    telespectator de TARAF [anonim]

    Degeaba aratati cu degetul numai spre Becali. De data asta cred ca are dreptate. Si de ce v-ar mira asa de tare lucrul asta, Hagi sa fi fost colaborator? Deocamdata pana la scandalul de la Steaua, Hagi ajunsese, datorita caracterului si educatiei lui precare, sa fie neglijat. Paradoxal, desi umilit de rubedenia lui, tocmai prin aceasta a iesit si el bine in sfarsit...Pana la urma, doi agramati...Prea mult timp se pierde cu ei, standard precar in Romania...
    • 0 (0 voturi)    
      Total de acord (Duminică, 23 decembrie 2007, 11:36)

      Telespectator HOTNEWS [anonim] i-a raspuns lui telespectator de TARAF

      Nu as fi putut sa le zic mai bine.

      HAGI e prea bagat in seama desi nu a avut rezultate in afara terenului, ca jucator. Lasati-l pe DVD.

      Ma mir cum de nu au curajul Romanii sa il critice pe Hagi. Cred ca si daca retrograda Steaua Hagi nu avea nici o vina, singurul vinovat fiind Becali.
    • 0 (0 voturi)    
      gica? (Duminică, 23 decembrie 2007, 15:07)

      dom' pro'esor [anonim] i-a raspuns lui telespectator de TARAF

      gica, agramat? gica nu e profesor de dictie, man. e profesor cu mingea. el a vorbit pe teren, ele e REGELE nostru. din partea mea sa vorbeasca cu mainile, ce conteaza? il iubim pt. cum vorbeste cu mingea si aici e dom' pro'esor.
  • 0 (0 voturi)    
    la balaceanca (Duminică, 23 decembrie 2007, 11:27)

    eu [anonim]

    marele crestin becali dezgroapa securea razboiului fix de Craciun? ntz ntz ntz
    dupa ce ca nu i-a dat niciun ban din contract si a sters cu el pe jos, ce voia? sa-i ceara tot hagi scuze? J-E-G
  • 0 (0 voturi)    
    vadim ti-a zis asta? (Duminică, 23 decembrie 2007, 11:44)

    cosasu [anonim]

    O singura intrebare am.... pentru domnul jiji....
    Si ce a mai zis calu'? A murit serifu'?
  • 0 (0 voturi)    
    Un bisnitar ordinar (Duminică, 23 decembrie 2007, 11:53)

    Adrian [anonim]

    Nu va reusi niciodata sa-si depaseasca statutul de bisnitar. Asa a facut averea, asa gandeste.
  • 0 (0 voturi)    
    gigi, esti idiot! (Duminică, 23 decembrie 2007, 11:55)

    didi dumitrescu [anonim]

    Pacat de cerneala pe care o consuma ziaristii ca sa scrie despre primul berbec al tarii... Jiji, amice, fa sa ne fie dor de tine!
  • +1 (1 vot)    
    Vine Craciunul beeeehhh Becalii (Duminică, 23 decembrie 2007, 11:58)

    Adrian_B [utilizator]

    Daca nici tu nu atunci cine mah oierule?Nici macar acum nu te potolesti?
  • 0 (0 voturi)    
    securistii-turnatorii (Duminică, 23 decembrie 2007, 12:07)

    Alex [anonim]

    O fi Becali paranoic, o fi Hagi favoritul vostru, dar e lucru stiut ca toti fotbalistii iepocii si ceilalti sportivi, si toti artistii care faceau turnee in occident si SUA, aveau datoria sa dea informari, multi aveau epoleti, si care nu aveau erau informatori, oameni de incredere. Ca Hagi a fost sau este turnator, securist, sigur ca nu are importanta pentru masa de admiratori ai fotbalului. NU UITATI, mass-media va manipuleaza. Politica si religia au nevoie de turma care nu gandeste. Poporul se hraneste cu paine si circ. Asta vi se da.
    • 0 (0 voturi)    
      Paine si circ (Joi, 27 decembrie 2007, 17:17)

      WXYZ [anonim] i-a raspuns lui Alex

      Ai dreptate Alex,jos palaria!
  • 0 (0 voturi)    
    PENIBIL (Duminică, 23 decembrie 2007, 12:10)

    marz [anonim]

    dincolo de scarba pe care mi-o provoaca acest om:

    HAHAHAHAHAHAHAHAHA

    e cel mai pueril atac care s-au vazut in ultimii 10 ani - si au fost destule.
  • 0 (0 voturi)    
    Bun suflet da prost de duduie ca om (Duminică, 23 decembrie 2007, 13:25)

    Soflan [anonim]

    Servicile sectete sunt inebunite de pastrarea secretelor detinute de Cioban, el are secretul brinzei cu aracet, secretul cum sa devii prost in zece aparitii, si cum sa te K-aci in poteca si sa te ascunzi repede in tufe.
    Mare este gradina cu zgubilitici, cine la pacalit sa intre in politica a fost de nota zece. Cind se va trezi din somn va fi la apus si nu dimineata.
    De faptele lui de bine numai de bine, aplatit limina, a facut o suta de case pentru sinistrati, a donat la biserici , a ajutat bolnavi . Ca are suflet de om bun este cu totul alt ceva , dar ca este prost si manevrat sa devina el politician este cu totul alt joc. Niste baietii destepti au realizat ca pot traii bine cu banii lui Becali. si astfel la plasat in presa, la facut cu partid, l-au mincat bine. Caci cei care stiu sa suceasca mintiile stau in umbra celor cu bani, chiar daca au scoala acestia nu au caracter.
    Becali , dragule, ciocoflenderule, sezi bre si cugeta dar nu adormi.Si lasa -te de declaratii de om fara cap.
  • 0 (0 voturi)    
    bine ca exista (Duminică, 23 decembrie 2007, 13:56)

    ciampas [anonim]

    Ce bine ca exista in tara asta niste servicii secrete si un basescu(marinar) care frac toate relele. Macar asa avem pe cine da vina
  • 0 (0 voturi)    
    agenturili straini (Duminică, 23 decembrie 2007, 17:22)

    Ed [anonim]

    sa dilit rau...
    si cand te gandesti ca pe unii ii prostise sa-l voteze in Parlamentul European
  • 0 (0 voturi)    
    Cred ca Becali a fost obligat (Duminică, 23 decembrie 2007, 17:39)

    CapraVecinului [utilizator]

    sa se sinucida politic. La un moment data statea bine in sondaje, incepuse sa "functioneze" relativ corect, nu mai facea gafe majore (aveam impresia ca a priceput ca e bine sa-si asculte consilierii destepti). Apoi Becali a inceput cu ciobaniile lui inimaginabile care, dupa cum se vede, l-au dat in spate. Eu unul am o singura explicatie: e santajat din toate partile si singura lui varianta e o iesire din politica inca inainte de a intra in politica.
  • 0 (0 voturi)    
    JIJI (Marţi, 25 decembrie 2007, 22:04)

    RADU [anonim]

    CE POTI SA ASTEPTI DE LA UN CIOBAN-SI LA PROPRIU SI LA FIGURAT-DECAT REPLICI TEMBELE.NU FACE DECAT SA SE AFUNDE TOT MAI RAU IN PROPRIUL BALEGAR.A FACUT-O DIN NOU DE OAIE!
  • 0 (0 voturi)    
    superb (Miercuri, 26 decembrie 2007, 14:34)

    anonim [anonim]

    nene te respect pentru doza de umor pe care ai stirnit-o sarbatori fericite
  • 0 (0 voturi)    
    De oaie!! (Miercuri, 26 decembrie 2007, 21:29)

    Nik-a [anonim]

    Ba firar sa fie de spion... Banuiam eu ca ceva nu e in regula cu Hagi. Merci ma Becalica mia-ai spus.... Si eu cred ca a fost spion sau ca a lucrat pentru serviciile secrete....
    Cand mai ai astfel de vesti anunta-ne si pe noi.
    traiasca Gigi, jos inr\formaticienii , sau cum se zice nea Gigi, ca mata stii!!!
    Ba sa va fie de... care radeti de Gigi... Asa ceva nu o sa mai aiba Romania asa curand!!!


    Sa dea domnul!!!
  • 0 (0 voturi)    
    re (Joi, 27 decembrie 2007, 14:14)

    coco [anonim]

    a luato razna ciobanu rau de tot
    e dus bass omu
  • 0 (0 voturi)    
    ciobanul (Miercuri, 2 ianuarie 2008, 23:19)

    il re [anonim]

    Bai ciobane iar ai facut-o de oaie! Hagi este rege,iar tu tot cu oile ai ramas! Lumea a mai evaluat,tu nimica!