Un bucurestean a sunat la 112 si a spus ca intentioneaza sa-l impuste pe Anghel Iordanescu 

de G.S.     HotNews.ro
Luni, 20 iunie 2016, 12:27 Sport | Fotbal

Anghel Iordanescu
Foto: UEFA/ Getty Images
Un barbat a facut apel prin serviciul 112 si a afirmat ca intentioneaza sa il impuste pe generalul Anghel Iordanescu, selectionerul echipei nationale de fotbal a Romaniei, informeaza Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti.

Potrivit unui comunicat citat de Agerpres, luni dimineata, in jurul orei 9,40, un barbat a facut apel prin serviciul 112 si a afirmat ca intentioneaza sa il impuste pe generalul Anghel Iordanescu, precum si pe un alt general din cadrul Ministerului Apararii Nationale. 

Politistii Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti au actionat cu operativitate si in scurt timp barbatul a fost identificat, depistat si condus la audieri, urmand sa fie aplicate masurile impuse de lege, afirma sursa citata.

Nationala de fotbal a Romaniei a fost invinsa de formatia Albaniei cu scorul de 1-0, duminica seara, pe Stade de Lyon, in Grupa A la Euro 2016 si a parasit competitia dupa ce a terminat pe ultimul loc in grupa.


Citeste mai multe despre   






















5880 vizualizari

  • +7 (11 voturi)    
    daca se uita la rares bogdan (Luni, 20 iunie 2016, 12:34)

    LiviusAcris1 [anonim]

    si alti isterici
    • +2 (2 voturi)    
      Ce i-a raspuns operatorul? (Marţi, 21 iunie 2016, 11:04)

      Spiky [utilizator] i-a raspuns lui LiviusAcris1

      Stai la coada, ca esti ultimul la rand!
  • +8 (8 voturi)    
    la naiba (Luni, 20 iunie 2016, 12:34)

    dandra [utilizator]

    mi-a luat-o inainte..el este eroul nostru:)
  • +2 (6 voturi)    
    Mda..multa lume nebuna (Luni, 20 iunie 2016, 12:58)

    quietguy58 [utilizator]

    Mda..multa lume nebuna.
    • +3 (5 voturi)    
      Cu siguranță a fost o glumă (Luni, 20 iunie 2016, 13:31)

      andreitr [utilizator] i-a raspuns lui quietguy58

      Și noi o luăm în serios. Prin corupție și mafia din fotbal nenea puiu a pus crucea pe fotbalul românesc. Rușine per piulee...
      • -1 (5 voturi)    
        Ia da matalutza telefon la 112 sa te ia si pe tine (Luni, 20 iunie 2016, 14:23)

        quietguy58 [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

        Nici matale nu prea pari sanatos, mental vobesc.

        Un dilimache suna la 112 si anunta ca vrea sa omoare un om si tu zici ca este o gluma?

        Si daca dilimachele in chestiune omora pe cineva toata Romania le sarea in spate celor de la 112 ca nu au prevenit aceasta potentiala crima.
  • +4 (6 voturi)    
    caldura mare... (Luni, 20 iunie 2016, 13:33)

    ..13 [utilizator]

    ...Inca un pahar cu apa rece...

    Totusi. cine era a doua persoana?
    Daca este una pe care o banui parca as vin si io sa dau o mana de ajutor...

    Caldura mare!
  • -4 (8 voturi)    
    Tot el a fost antrenor al RO între 1993-1998 (Luni, 20 iunie 2016, 14:18)

    Nyk1 [utilizator]

    Pe timpul generației lui Hagi. Îl împușcăm și pentru rezultatele de atunci?
  • +3 (5 voturi)    
    Vrem fapte , nu vorbe (Luni, 20 iunie 2016, 14:27)

    Sparafucile [utilizator]

    Caci de gargaragii suntem satui .