VIDEO Claudiu Keseru, decisiv pentru Ludogorets - A marcat in ziua cand a implinit 29 de ani

Miercuri, 2 decembrie 2015, 16:47 Sport | Fotbal

Claudiu Keseru
Ludogorets a castigat cu 1-0 pe terenul celor de la Botev Plovdiv, unicul gol fiind marcat de Claudiu Keseru. Internationalul roman a punctat in minutul 29, chiar in ziua cand a implinit 29 de ani.

In urma acestui gol, Claudiu a ajuns la cota 9 goluri marcate in prima liga de fotbal din Bulgaria.

Ludogorets a urcat pe prima pozitie in clasament, cu 34 de puncte, insa Levski (ocupanta locului al doilea) are un meci mai putin disputat.

Vezi aici golul marcat de Keseru:

Cel mai frumos cadou de ziua mea! Am dat golul victoriei cu Botev Plovdiv in minutul 29. Chiar azi, cand implinesc 29 de ani. ;)