VIDEO Adrian Mutu inscrie pentru Ajaccio (Toulouse s-a impus cu 3-2)

de A.I.     HotNews.ro
Duminică, 31 martie 2013, 11:20 Sport | Fotbal

Adrian Mutu - gol pentru Ajaccio
Foto: Captura YouTube
Adrian Mutu a reusit sa inscrie inca o data pentru Ajaccio, atacantul roman punctand in minutul 41 al partidei cu Toulouse (Ligue 1, etapa XXX). Corsicanii au pierdut insa pana la urma meciul, cu scorul de 3-2.

Au marcat: Zebina (autogol 18') si Mutu (41') pentru gazde, respectiv Capoue (25', 79' penalti) si Tabanou (32') pentru oaspeti.

In urma acestui rezultat, Ajaccio a ramas cu 33 de puncte, aflandu-se pe locul 14. 

VIDEO Rezumatul partidei Ajaccio - Toulouse.




















1605 vizualizari

  • 0 (2 voturi)    
    Hmmm (Duminică, 31 martie 2013, 11:55)

    MRSmrs [utilizator]

    Lasa sa ramana piturca cu momaile sale...
  • 0 (8 voturi)    
    Wow! (Duminică, 31 martie 2013, 12:07)

    potaissa [utilizator]

    Un fotbalist mediocru si supraplatit a dat un gol.Asta da veste!!
    • +2 (4 voturi)    
      Aia (Duminică, 31 martie 2013, 13:12)

      Jar [utilizator] i-a raspuns lui potaissa

      care dau banii sunt niste prosti,iar tu-roman trancanitor-un destept.
      Bravo!
      • 0 (4 voturi)    
        forum (Duminică, 31 martie 2013, 14:52)

        taurus1 [utilizator] i-a raspuns lui Jar

        Tu oare nu esti trancanitor? Ba da ! BRAVO!
    • +2 (4 voturi)    
      nu cred (Duminică, 31 martie 2013, 13:41)

      nu-conteaza [utilizator] i-a raspuns lui potaissa

      ca a fost un fotbalist mediocru, cat timp antrenorul Italiei a zis ca e cel mai bun jucator pe care l-a antrenat, dar a pierdut mult prin neseriozitatea de care a dat dovada.
  • -2 (4 voturi)    
    preferam știri despre finala de tenis sau (Duminică, 31 martie 2013, 14:32)

    visio [utilizator]

    despre orice altceva decât Mutu....
    • +4 (6 voturi)    
      ei, lasa (Duminică, 31 martie 2013, 18:00)

      muciflenduri [utilizator] i-a raspuns lui visio

      N-ai fi avut ocazia sa-ti arati felul, fara o astfel de stire.
      E destul de penibil si trist sa dai click pe un articol/stire, doar pentru a te plange ca nu vrei stiri despre subiect.
      In acelasi timp, daca ar fi fost un articol in care s-ar fi spus ca Mutu a baut, s-a drogat etc, ce-ai mai fi jubilat, cum l-ai mai fi pus la zid si cat de oportuna ti s-ar fi parut stirea despre Mutu.
      Asadar nu te deranjeaza ca e o stire despre Mutu, ci doar faptul ca nu e o stire care sa-ti permita sa ii arunci zoaie in cap.