Liga 1: Petrolul - Chiajna 3-4/ Thriller la Ploiesti

Miercuri, 21 martie 2012, 18:58 Sport | Fotbal

Condusa cu 3-1 pe tabela de marcaj in minutul 85, Concordia Chiajna a revenit senzational pe finalul meciului cu Petrolul, de la Ploiesti, echipa pregatita de Laurentiu Reghecampf reusind sa se impuna cu 4-3 in prelungiri.

Au marcat: Younes '23, '44, '64 pentru gazde, respectiv Rocha '35, Alex 85', '90 si Dinu '90+3 pentru oaspeti.

Echipe:

Petrolul: Gritti - Straut, Melinte, Bikana, Ben Djemia - Mustivar, V. Negru - Oprita, Boudjemaa, Hamza - Zerka.

Chiajna: Gospodinov - Krumov, D. Bratu, Mamele, Guilherme - L. Filip, Petrovic, Vlad Munteanu, Ilie Iordache - Ad. Popa, Rocha.

2350 vizualizari

• +3 (3 voturi)
    z(r)eghe (Miercuri, 21 martie 2012, 19:27)

Popescu [anonim]

Inca un blat. Trebuia sa joc si eu si ma puteam imbogati. Stie Reghe ce face!!!
  • +1 (3 voturi)
    50% romani, 50% alte natii (Miercuri, 21 martie 2012, 19:38)

Anonim [anonim]

Bikana, Ben Djemia, Mustivar, Boudjemaa, Hamza, Zerka, Gospodinov, Krumov, Mamele, Guilherme, Petrovic, Rocha.

De belea :-)
    intrebare (Miercuri, 21 martie 2012, 19:42)

Lucian M. [utilizator]

Desi nu am vazut meciul imi pun o intrebare. Oare a patruns mafia pariurilor in Liga 1?
      raspuns (Miercuri, 21 martie 2012, 21:37)

minos [utilizator] i-a raspuns lui Lucian M.