Gigi Becali: Goian va sta pe banca de rezerva, sa vedem daca mai vorbeste el cu presa

de Vlad Epurescu     HotNews.ro
Marţi, 1 iulie 2008, 15:03 Sport - Stiri Euro 2008

Becali ii inchide gura lui Goian
Foto: Rompres
Gigi Becali este hotarat sa il trimita pe banca de rezerva pe Goian din cauza atitudinii acestuia, pentru ca isi doreste sa plece de la Steaua. Victor Becali a confirmat ca Dinamo Kiev este interesata de achizitionarea fundasului, dar Gigi Becali cere un pret prea mare pentru aparatorul Stelei.


"Sa vedeti cum o sa stea el la Steaua pe banca ca sa-i arat eu. El vorbeste de vrajeală la Steaua. Ce vrajeala? Pai daca nu-l cauta nicio echipa... Trebuie sa-l dau pe cat vrea el? O sa stea rezerva si o sa vorbeasca cu presa. Trebuia sa vorbeasca cu mine, nu sa dea declaratii. N-am ce sa vorbesc cu el. Cand o sa inceapa meciurile o sa-l vedeti pe banca, rezerva. O sa stea pe banca, sa vedem daca mai vorbeste asa", a spus Becali pentru Mediafax.




















2497 vizualizari

  • +7 (7 voturi)    
    goian si vanzatorul de sclavi (Marţi, 1 iulie 2008, 15:20)

    egroeg [anonim]

    nu stiu cat mai ai contract cu Steaua ,dar incearca sa strangi din dinti,nu-ti prelungi contractul si apoi lasa-l cu oile lui
  • +6 (6 voturi)    
    Oierul tot oier ramane (Marţi, 1 iulie 2008, 15:58)

    Dragos [anonim]

    Oierul tot oier ramane.
  • +1 (3 voturi)    
    goian (Marţi, 1 iulie 2008, 17:22)

    unul altul [anonim]

    adevarul este ca i sa urcat la cap si lui dupa europene
    faptul ca a inceput el sa dea declaratii stiind ca mai este inca sub contract dovedeste cata minte are
    urmeaza razbunarea lui gigi
    • +1 (1 vot)    
      hahahhahahhahalerelor (Marţi, 1 iulie 2008, 19:18)

      Gabbone [anonim] i-a raspuns lui unul altul

      pai voi chiar puneti botu la ce spune jiji, de fapt ati pus vreodata botu la vreun cuvant scos de cioban pe gura???? inseamna ca sunteti nishte fraieri. goian e singuru fotbalist din echipa aia de saltimbanci, voi chiar credeti ca oieru nu shtie asta, e singura lui sansa sa scoata un ban frumos dintr-un transfer.

      goiane, pari un baiat modest si cu bun simtz, fugi repede din stana ca altfel iti irosesti talentul.
  • +1 (1 vot)    
    A apus vremea voievozilor (Marţi, 1 iulie 2008, 19:29)

    Tzan [anonim]

    Mie rusine sa mai tin cu steaua cand in fruntea ei sta cel mai mizer caracter din tara care-si mai spune si crestin. Se vede ca pe asta nu-l doare prostia... probabil e prea prost ca sa-si dea seama.
  • +1 (1 vot)    
    nik (Marţi, 1 iulie 2008, 20:00)

    guest [anonim]

    toti care atzi comentat ati avut dreptate..:D
  • +1 (1 vot)    
    Becali, secretara fotbalistilor (Marţi, 1 iulie 2008, 20:23)

    Synaptic [utilizator]

    Jucator de nationala si il trimiti pe banca ca i-au luat unii interviu...Te pomenesti ca e invidios din faptul ca "ai lui" cum le spune oierul, ies in lume si dau declaratii.