Casele de pariuri dau Romania favorita in meciul cu Olanda

de Vlad Epurescu     HotNews.ro
Luni, 16 iunie 2008, 16:26 Sport - Stiri Euro 2008

Pariati pe Romania!
Foto: Rompres
Cele mai importante case de pariuri o dau pe Romania ca favorita in meciul cu Olanda. Este pentru prima oara cand Romania are o cota mica pentru victorie la partidele de la Euro. 2.10 este cota nationalei noastre pentru victorie, un egal avand o cota de 3.75!


Gamebookers:
Olanda - Romania 3.00 3.75 2.10

Bet-at-Home.com
Olanda - Romania 2.90 3.70 2.10

365.ro
Olanda - Romania 11/5 11/4 11/10

10bet.com
Olanda - Romania 3.04 3.65 2.17
























2779 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Cota mica la victorie sau favorita? (Luni, 16 iunie 2008, 16:43)

    Pink Panther [anonim]

    Cred ca este o greseala in articol.

    Din datele furnizate inteleg ca Olanda este favorita (mai putin pentru site-ul romanesc!).

    Deci, ori are o cota acceptabila de castig sau este favorita nu este totuna.
    Totusi hai sa sincronizam titlul articolului cu realitatea.
    • 0 (0 voturi)    
      e sincronizat (Luni, 16 iunie 2008, 17:07)

      Marius [anonim] i-a raspuns lui Pink Panther

      Atunci cand cota la casele de pariuri este mica, inseamna ca este foarte probabil sa se inregistreze acel rezultat. Asta inseamna ca Romania este favorita la castigarea partidei, avand o cota mai mica decat celelalte posibile rezultate.
  • 0 (0 voturi)    
    cota (Luni, 16 iunie 2008, 17:19)

    A [anonim]

    Ca sa afli cat castigi in cazul in care rezultatul tau se confirma trebuie sa inmultesti suma pariata cu (,) cota. Pariezi pe Olanda, castigi mai mult. Pariezi pe Romania, castigi mai putin. Rezulta ca Romania e favorita.
    • 0 (0 voturi)    
      mersi A& Marius (Luni, 16 iunie 2008, 18:08)

      Pink Panther [anonim] i-a raspuns lui A

      Imi cer scuze, n-am stiut.
  • 0 (0 voturi)    
    patrioti ? (Luni, 16 iunie 2008, 17:56)

    romania [anonim]

    Bai patriotilor fricosi, daca unii isi risca banii lor (multi) pe Romania inseamna ca e mai sigura la victorie decat Olanda, asadar trebuie mereu cineva din afara sa ne arate ca totusi suntem valorosi, intre noi nu putem niciodata sa ne respectam si sa ne recunoastem valoarea.
    • -1 (1 vot)    
      corect (Luni, 16 iunie 2008, 18:19)

      liviu [anonim] i-a raspuns lui romania

      aici e chestie serioasa nu abureala...

      si pana la urma avem valoare...
      hai ca franta a jucat prost... dar am batut pe italia care n-a jucat asa prost ....

      avem sanse reale sa mergem in sferturi totul e sa jucam bine si sa nu ne lasam luati de val
    • 0 (0 voturi)    
      Chiar sintem atit de valorosi? (Luni, 16 iunie 2008, 18:24)

      Costel [anonim] i-a raspuns lui romania

      Cota Romaniei nu este neaparat o recunoastere a valori echipei noastre de fotbal, cit o reflectare a situatiei actuale in care Olanda are mai mult de cistigat daca Romania se califica mai departe din grupa si nu Franta sau Italia. De accea e foarte probabil ca Olanda o sa joace doar cu rezervele ca oricum nu ii intereseaza rezultatul si in felul asta pot sa-si odineasca titulari.
  • 0 (0 voturi)    
    Pierdem sigur (Luni, 16 iunie 2008, 18:05)

    K [anonim]

    Pai o sa pierdem. Vreti sa faceti bani? Pariati pe Olanda, triplati banii!
  • 0 (0 voturi)    
    Arbitrul Massimo Busacca nu e italian (Luni, 16 iunie 2008, 18:12)

    Paganel [anonim]

    Doar mama si tata lui. Si plus ca traieste in zona italiana a Elvetiei... .
    E ca si cum Boloni ar arbitra un meci Ungaria - Serbia.
  • 0 (0 voturi)    
    Si ce treaba are asta cu Olanda - Romania (Luni, 16 iunie 2008, 18:22)

    Ardei Umplut [anonim]

    Daca jucam cu italia , mai ziceam dar asa nu o sa tina cu nimeni!