0-0 la pauza!

Pronostic HotNews: Cum se va termina meciul cu italienii?

de A.S.     HotNews.ro
Vineri, 13 iunie 2008, 17:37 Sport - Stiri Euro 2008

Piturca a blindat echipa si l-a desemnat pe mijlocasul Codrea drept "umbra" lui Del Piero. Maratonistul Banel Nicolita a ramas pe banca de rezerve.

Comenteaza aici: Cum se va incheia meciul cu squadra azzurra?

Redactia HotNews.ro vede un rezultat de egalitate. Cu goluri. Romania - Italia 1-1, golul tricolorilor urmand sa fie inscris de Daniel Niculae.




















715 vizualizari

  • -1 (1 vot)    
    desigur ca (Vineri, 13 iunie 2008, 17:48)

    doizero [anonim]

    2-0 pt italieni
  • -1 (1 vot)    
    Pronostic (Vineri, 13 iunie 2008, 17:52)

    Arby [anonim]

    Romania 2 - 1 Italia
  • -1 (1 vot)    
    2-0 pentru Italia (Vineri, 13 iunie 2008, 17:54)

    Alias [anonim]

    Chiar daca ar fi sa dam gol, ar da Mutu (Marica oricum nu-i in teren, din pacate).
  • -1 (1 vot)    
    0-2 (Vineri, 13 iunie 2008, 17:55)

    Alias [anonim]

    Sper sa ma insel si sa fie 0-2. :)
  • -1 (1 vot)    
    Scor 3-0 pt. Italia. (Vineri, 13 iunie 2008, 17:56)

    Moldovan [anonim]

    Am vazut toate meciurile din acest campionat, cu parere de rau trebuie sa recunosc ca santem printre cei mai slabi.Am ghicit scorul cu Franta, sa dea Dumnezeu sa gresesc acum.
  • -1 (1 vot)    
    Pronostic (Vineri, 13 iunie 2008, 17:56)

    bibi [anonim]

    2-1 pt Romania
  • -1 (1 vot)    
    Banel (Vineri, 13 iunie 2008, 17:57)

    Golgeter [anonim]

    Cum nu joaca Banel? Pai si pentru Italia cine da gol?
  • -1 (1 vot)    
    hmmmmmm (Vineri, 13 iunie 2008, 17:58)

    liviu [anonim]

    orice ne aduce mai mult decat 0 puncte e bun... desi 3 puncte ar fi ideal
  • -1 (1 vot)    
    pronostic (Vineri, 13 iunie 2008, 18:03)

    luxdesign28 [anonim]

    Romania 2 - 1 Italia
  • -1 (1 vot)    
    castigam sigur (Vineri, 13 iunie 2008, 18:05)

    chico [anonim]

    e pacat sa nu ai mentalitatea unui invingator!!!.Ii zdrobim
    • -1 (1 vot)    
      adevarat ii zdrobim:) (Vineri, 13 iunie 2008, 18:21)

      dumix [anonim] i-a raspuns lui chico

      pai mentalitatea asta de invingator trebuie sa aiba o baza, ceva...
  • -1 (1 vot)    
    Romania-Italia (Vineri, 13 iunie 2008, 18:12)

    ia [anonim]

    Romania - Italia 1-0
  • -1 (1 vot)    
    2-0 pentru Italia (Vineri, 13 iunie 2008, 18:14)

    M [anonim]

    Sunt cu mult mai buni decat noi.
  • -1 (1 vot)    
    ii batem pe italien de le suna spaghetele in cap (Vineri, 13 iunie 2008, 18:14)

    chica [anonim]

    Bate Romania cu 2-1. Cei ce scriu ca bat italienii sa se spanzure
  • -1 (1 vot)    
    asta (Vineri, 13 iunie 2008, 18:29)

    DORU [anonim]

    3-0 Italia cu parere de rau dar asta e,
  • -1 (1 vot)    
    Italia 4 - Romania 1 (Vineri, 13 iunie 2008, 18:35)

    tod [anonim]

    :)
  • -1 (1 vot)    
    Italia ne bate de ne usuca (Vineri, 13 iunie 2008, 18:35)

    Romanul verde [anonim]

    5 - 0 pentru Italia
  • -1 (1 vot)    
    Sigur ii batem (Vineri, 13 iunie 2008, 18:37)

    Adi [anonim]

    Romania2-0 Italia
  • -1 (1 vot)    
    Italia - Romania 4-0 (Vineri, 13 iunie 2008, 18:43)

    Inzaghi [anonim]

    Romania este cea mai slaba echipa de la euro conform celor aratate in primul meci...deci galop de sanatate pt Italia 4-0 (2-0)
  • +1 (1 vot)    
    deci... (Vineri, 13 iunie 2008, 18:46)

    iuzar [anonim]

    Romania-Italia 0-2 ambele goluri date de Banel :)))
  • +1 (1 vot)    
    scoru meu (Vineri, 13 iunie 2008, 18:48)

    gimini [anonim]

    Romania - Italia 5-3
  • -1 (1 vot)    
    Pronostic optimist (Vineri, 13 iunie 2008, 18:50)

    Vali [anonim]

    Daca sunt draguti, ne dau decat 2-0. Daca nu (si tind sa cred ca nu, pt ca au cutitul la os) ne dau 3 sau 4-0.

    Oameni buni, haideti sa revenim cu picioarele pe pamant... Cat despre mentalitatea de invingatori, aia trebuie s-o aiba cei de pe teren, nu noi. Daca noi o avem si ei nu, e degeaba.
    In schimb, daca noi n-o avem si ei castiga, inseamna ca bucuria noastra va fi cu atat mai mare. Desi...
  • -1 (1 vot)    
    scor corect... (Vineri, 13 iunie 2008, 18:54)

    Anonim [anonim]

    Romania 2 -1 Italia...
    Nu avem caracter de invingatori.....
  • 0 (0 voturi)    
    Ma inebunit (din nou) comentatorul TVR (Vineri, 13 iunie 2008, 19:37)

    ady dublin [anonim]

    E incredibil sa te uiti la meci cand ai asemenea comentatori care te imbonlaveste cu afirmatile lor care eu cred ca ei se uita la alt meci. Pt mine e mult mai bine pt sanatate sa anulez sonoru sau sa schimb canalu si sa urmaresc partida pe orice canal din ori care tara da sa nu-i mai aud pe ai nostri comentatori care au impresia ca romania joaca in 7 si ceilanti 19. Scor 2-1 pt Romania
  • 0 (0 voturi)    
    Am gresit! (Vineri, 13 iunie 2008, 21:21)

    Vali [anonim]

    Multumesc lui Dumnezeu ca am gresit amarnic! Am dat pronostic 2-0 pt Italia... Romania a facut cel mai frumos meci din Euro2008 de pana acum, si dupa mine unul dintre cele mai frumoase ale ei vreodata!

    Mai mult, trebuie sa le multumim jucatorilor pt ce ne-au aratat acum (indiferent de ce va fi cu Olanda), si mai ales lui Mutu. Daca nu era el, eram invinsi! Mai departe nu mai conteaza...
  • 0 (0 voturi)    
    Nu va dati seama ce serviciu a facut Mutu pt roman (Vineri, 13 iunie 2008, 22:53)

    ady dublin [anonim]

    Ce ar fi insemnat sa fi dat gol Mutu? Dezastru pt romanii din italia asa ca Mutu a luat el decizia asta sa execute ca daca ar fi dat altu era jaje daca marca ,asa ca Mutu a impacat si capra si varza. Bate franta olanda si romania bate in ultimul meci olanda iar italia bate franta....