FOTOGALERIE Frumusetile de la Euro 2008: cine-i pe primul loc? :)

de M. Zidaru     HotNews.ro
Joi, 12 iunie 2008, 11:55 Sport - Stiri Euro 2008

Galerie foto: Frumusetile de la Euro 2008
Printre sutele de mii de suporteri de la Euro 2008 se numara si cateva frumuseti care dau culoare sarbatorii fotbalistice din Austria si Elvetia. Printre fanele din tribune se numara, evident, si cateva romance focoase, una dintre ele pactizand cu o reprezentanta - la fel de frumoasa - a Frantei.

Tu care crezi ca e cea mai frumoasa suporterita de la Euro 2008?






















11853 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Elvetia (Joi, 12 iunie 2008, 12:50)

    Cehova [anonim]

    Reprezentatele Elvetiei sunt cehoaice toata ziua. E de ajuns sa te uiti pe tricourile lor sa citesti "Ceska". Probabil ca autorul articolului a fost orbit de frumusetea lor si le-a confundat gresit :-)



    NR: Asa e. Sorry!
  • 0 (0 voturi)    
    spania (Joi, 12 iunie 2008, 13:20)

    mircea [anonim]

    daca reprezentatele spaniei sunt frumoase.. apai nu stiu ce sa mai zic..
  • +2 (2 voturi)    
    olandezele (Joi, 12 iunie 2008, 14:36)

    dea [anonim]

    olandeza e faina...are in ea o energie pozitiva! si evident romanca:D
  • 0 (0 voturi)    
    frumusete (Joi, 12 iunie 2008, 15:02)

    GRECU [anonim]

    sigur PRIMA........PORTUGALIA
  • 0 (0 voturi)    
    Poza de fata (Joi, 12 iunie 2008, 15:23)

    mirciulica [anonim]

    nu pot decit sa remarc fetzele de bovine visatoare pe care le au cele doua madame din fotografie, in rest e OK.
    • 0 (0 voturi)    
      fetite dulci ca'n bucuresti.. (Joi, 12 iunie 2008, 21:56)

      jorj [anonim] i-a raspuns lui mirciulica

      hm. duduia noastra pare blonda bine...
      ce ne facem cu baietzii aia burtosi, cu pendule pe dupa gat...
  • 0 (0 voturi)    
    bune rau (Joi, 12 iunie 2008, 15:29)

    dinu [anonim]

    mie imi place multa reprezentanta Portagaliei dar si duetul franco-roman e superb.le pupic pe toate
  • 0 (0 voturi)    
    Si mie (Joi, 12 iunie 2008, 15:47)

    v [anonim]

    imi place de reprezentanta Braziliei, chiar daca nu apare in poze. Chiar asa, de ce?
    • 0 (0 voturi)    
      ..pentru ca e vorba de Euro 2008 (Joi, 12 iunie 2008, 16:58)

      Holon [anonim] i-a raspuns lui v

      iar Brazilia nu e in Europa
      • 0 (0 voturi)    
        Mersi, dar... (Joi, 12 iunie 2008, 17:41)

        v [anonim] i-a raspuns lui Holon

        Ori nu ai deloc simtul umorului, ori m-ai considerat complet idiot. Era o gluma, dar poate tb sa pun ceva de genul asta la sfirsit :)) ca sa fie clar pt. toata lumea. Da' nu-i problema!
        Hai Romania, desi cred c-o sa aiba un meci greu cu Paraguay!
        • 0 (0 voturi)    
          finala (Joi, 12 iunie 2008, 17:53)

          cornel [anonim] i-a raspuns lui v

          discutam cu un prieten si zicea ca nigeria ia campionatul, io sper sa fie madagascar, chiar daca e greu fara beckham!!!!
          Poate o finala nigeria-madagascar
        • +1 (1 vot)    
          Acu serios (Joi, 12 iunie 2008, 18:11)

          v [anonim] i-a raspuns lui v

          Sunt de vreo 2 ani si un pic in Olanda si va garantez ca fata lor din poza e cu adevarat o exceptie, cred ca au facut o selectie nationala s-o gaseasca. E f. adevarat ca avem multe fete frumoase in Romania!
          • +1 (1 vot)    
            olandez (Joi, 12 iunie 2008, 23:41)

            ipse [anonim] i-a raspuns lui v

            cred ca e vreo straineza din red light district, la cat e de buna. olandezele sunt caloase tare, greu gasesti una fina, feminina.
            subscriu cu entuziasm la romania, italia si portocalia!!!
            "geana" latina nu se dezminte, nu?
  • +2 (2 voturi)    
    Pro tugalia (Joi, 12 iunie 2008, 16:09)

    Reshape [utilizator]

    Ingerasul olandez (nici n-ati observat ca are aripi, e ca?) e pacaleala toata ziua, n-are cum sa zboare cu greutatile alea.
    Deci Portugalia.
    • +1 (1 vot)    
      @ (Joi, 12 iunie 2008, 16:59)

      Alias [anonim] i-a raspuns lui Reshape

      n-ar putea sa zboare, dar ateriza superb. si safe.
      • +1 (1 vot)    
        da.................. (Vineri, 13 iunie 2008, 0:00)

        ipse [anonim] i-a raspuns lui Alias

        la ce air-bag-uri are, sigur nu pateste nimic.
        vrabia. mihai viteazu.
        Dano, da fa berea aia!
  • 0 (0 voturi)    
    ITALIA (Joi, 12 iunie 2008, 17:00)

    obraznicu [anonim]

    ITALIA
    • 0 (0 voturi)    
      Noi toate (Vineri, 13 iunie 2008, 12:45)

      Mara [anonim] i-a raspuns lui obraznicu

      Eu votez ptr mine, va trimit imediat si poza. ;), dar ce va dati voi cu parerea la femei frumoase, as vrea sa vad ceva pronosticuri mai degraba, ca se parieaza in bireau;).
  • 0 (0 voturi)    
    fdfd (Joi, 12 iunie 2008, 17:18)

    dfsfs [anonim]

    Italia
  • 0 (0 voturi)    
    o paleta mai larga (Joi, 12 iunie 2008, 18:43)

    Stoewer [anonim]

    O oferta mai bogata putem vedea aici:

    http://www.stern.de/em2008/fotostrecken/allgemein/623216.html?
  • 0 (0 voturi)    
    locul unu (Joi, 12 iunie 2008, 19:28)

    ulise [anonim]

    Portugalia
  • 0 (0 voturi)    
    portugal (Vineri, 13 iunie 2008, 7:58)

    catalin [anonim]

    Fara nici un dubiu portugalia!
  • 0 (0 voturi)    
    parere (Vineri, 13 iunie 2008, 9:18)

    trnt [anonim]

    Din aceasta selectie italianca...dar pe orice strada din Romania gasesti fete care ar tine sus paginile ziarelor.Aceasta este situatia in prezent dar ramane de vazut ce va aduce alimentatia si modul de trai occidental la generatiile viitoare!
  • 0 (0 voturi)    
    uitati aici cel mai tare milf de la uero :D (Vineri, 13 iunie 2008, 11:49)

    romanian fan [anonim]

    http://cache1.asset-cache.net/xc/81502813.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1934B869679A269F9CC5BD070448501A642A7CFF610D5B4FC25
  • 0 (0 voturi)    
    de unde naiba au gasit portugheza? (Vineri, 13 iunie 2008, 12:00)

    Lucian* [utilizator]

    Daca nu stii cum sa te convingi ca nu ai nevoie de femei, atunci tot ce ai de facut este sa faci o vizita in Portugalia!
    Stiu ca se spune ca nu exista femei urate si trebuie doar sa insisti cu bere, dar in Portugalia trebuie sa dai cu palinca la halba ca sa te convingi ca sunt frumoase!
    Cred ca este ceva de import!
    Asa ceva nu exista in Portugalia!