Audio -Show: Europenele lui Dragos Stoica - Procuroru' si Poetul

de A.S.     HotNews.ro
Miercuri, 4 iunie 2008, 23:54 Sport - Stiri Euro 2008

Dragos Stoica (Mondenii)
Foto: HotNews.ro
Ce vrea sa zica acest EURO 2008 si cum il comenteaza romanul priceput la fotbal si politica? HotNews.ro va ofera o varianta artistica, in interpretarea actorului Dragos Stoica, pe care il cunoasteti din serialul de televiziune Mondenii (Prima TV): teoretizeaza ca nea Imi si se enerveaza ca Gigi; analizeaza precum Cristoiu si combate ca Lazarus, etc.

Pentru luna fierbinte a Europenelor, Dragos Stoica va face pentru cititorii HotNews inventarul figurilor din fotbalul romanesc.

Primul episod: poetul Adrian Paunescu si antrenorul Cornel Dinu se intalnesc intr-o emisiune de televiziune...



Urmatoarea intalnire cu actorul Dragos Stoica va avea loc sambata seara, dupa meciul de deschidere al Europenelor...

Acest material constituie un pamflet si se va trata ca atare.
























8683 vizualizari

  • +1 (3 voturi)    
    Bravo (Joi, 5 iunie 2008, 9:13)

    Raducioiu [anonim]

    Foaaaaaaarte tare! :)):)):)) Abia astept sa vad episodul urmator... Cred ca pe radio, personajele imitate de domnul Stoica suna mai bine... Chiar imi place sectiunea asta de Euro 2008
  • +1 (3 voturi)    
    Super! (Joi, 5 iunie 2008, 11:28)

    Lola77 [anonim]

    Bravo Dragos! HotNews, felicitari pt super-idee. De-abia asteptam urmatoarele episoade.
  • +1 (3 voturi)    
    super tare (Joi, 5 iunie 2008, 12:13)

    cb [anonim]

    bravo !
  • +1 (3 voturi)    
    prea taree (Joi, 5 iunie 2008, 12:55)

    avatarr [anonim]

    supeeerr....felicitari!!! comentariu de comentariu facut de dl. dragos stoica, esti bun de tot...astept si episoadele urmatoare....bravoooo
  • +1 (3 voturi)    
    bun (Joi, 5 iunie 2008, 15:02)

    marx [anonim]

    foarte tare, bravo
  • +1 (3 voturi)    
    F misto (Joi, 5 iunie 2008, 17:37)

    zeu [anonim]

    bravo pt idee
  • +1 (3 voturi)    
    Marfa ! (Joi, 5 iunie 2008, 18:03)

    geo [anonim]

    felicitari, foarte misto !
  • +1 (3 voturi)    
    pupati-va voi! (Joi, 5 iunie 2008, 19:12)

    mir [utilizator]

    ..ca sa nu viu io sa va pup! -hahaha
    excelenta idee! ..romaneassca!
    hai sa va pup totusi, ..ca sunteti simpatici:))
    MA BAZEZ PE VOI!

    bravo hotnews, Dragos!
    multam
  • +1 (3 voturi)    
    ..de 442 (Joi, 5 iunie 2008, 19:45)

    mir [utilizator]

    numa sa nu fie un 282 -scurt ...sa ne intristam cu totii:(
  • +1 (3 voturi)    
    cooooooooooolllllllllllllll (Joi, 5 iunie 2008, 20:03)

    daniel [anonim]

    super tare continuati tot asa
  • +1 (3 voturi)    
    Sincer!!!!!!!!!!O surpriza ffffffoarte frumoasa! (Joi, 5 iunie 2008, 23:12)

    Ella [anonim]

    Asa da!
    Foarte tare!
    Mai vreau!
    La cat mai multe!
  • +1 (3 voturi)    
    Pacaleala (Vineri, 6 iunie 2008, 13:37)

    Radu A [anonim]

    Ma voi vreti sa ne pacalitit. i-ati pe Dinu si Paunescu si spuneti ca-i Dragos.

    bravo Dragos si mai inccredibil ca la televizor...
  • 0 (2 voturi)    
    ii mai batem pe italieni... (Vineri, 6 iunie 2008, 13:40)

    mir [utilizator]

    sau sa ne abtinem ..ca ne reclama la CE:((!)) -haha
  • 0 (2 voturi)    
    ma bazez pe voi (Vineri, 6 iunie 2008, 15:21)

    alex [anonim]

    cum se baza rica raducanu pe norocul de a prinde mingea. asta e comedie!
  • +1 (1 vot)    
    Dragoselu, Foarte tare amice (Sâmbătă, 7 iunie 2008, 14:50)

    Gabriel Traistaru [anonim]

    Felicitari, chiar ma bucur sa vad ca nu te-ai schimbat absolut deloc. Te salut.
  • +1 (1 vot)    
    I-am batut pe italieni (Luni, 9 iunie 2008, 14:17)

    Paul Hariton [anonim]

    de ce "sa-i batem macar o data-n viata pe italieni?" I-am batut draga Dragos, i-am batut si inca de doua ori, asta ar fi a treia oara......in rest......excelent!!!
  • +1 (1 vot)    
    Dinu extraordinar (Joi, 26 iunie 2008, 9:54)

    Vio [anonim]

    Nu rad prea usor dar la parodierea lui Dinu nu m-am putut abţine, merita parca si el o ,,corectie,, din partea voastra, prea ne crede prosti pe toti. Esti pe val, fii echidistant. Salut