Chivu, nemultumit: Am fost obositi cu Muntenegru

de A.S.     HotNews.ro
Sâmbătă, 31 mai 2008, 23:19 Sport - Stiri Euro 2008

Capitanul tricolorilor Cristian Chivu s-a aratat nemultumit de prestatia din partida cu Muntenegru (4-0, ultimul amical inainte de EURO), in special de prima repriza: "Am muncit foarte mult in ultima saptamana si nu am avut prospetime. Au avut prea multe ocazii, iar noi am fost oarecum obositi", a spus Chivu, referindu-se la raidurile muntenegreanului Vucinici.

Dupa pauza, cand Piturca a apelat la banca de rezerve, Romania a reusit sa se distanteze la 4 goluri.

630 vizualizari

nedumerire (Duminică, 1 iunie 2008, 8:20)

dan [anonim]

pai de ce d-le chivu???nu ati avut relaxare prin turcia???daca acum sunteti obositi,stai sa vezi dupa meciul cu franta......si apoi...catre casa.
    Chivu (Duminică, 1 iunie 2008, 11:28)

egroeg [anonim]

isi arata clasa,un fotbalist serios care ramane realist si nu se amageste,echipa are inca destule puncte slabe.
    europene (Duminică, 1 iunie 2008, 12:04)